nig-institut.de

NIG® Neuro- Imaginatives Gestalten

İç kaynaklarımızın resimlerle ortaya çıkarılması yöntemidir. Alman Dr. Eva Madelung tarafından geliştirilmiş ve ilk olarak “Kısa Terapiler” adlı kitabıyla kamuoyuna tanıtılmıştır. Bu kitabı okuyan Pedagog Barbara İnnecken yöntemden çok etkilenerek kendi çalışmalarında uygulamaya başlamıştır. Dr. Eva Madelung’dan eğitimini almıştır. Daha sonra ikisi arasında bir işbirliği gelişmiştir. Bunun sonucunda  NIG®’nin temel el kitabı olan ve birçok dile çevrilen “Farkında Olmak “ adlı kitap ortaya çıkmıştır. 2004 yılından beri Barbara İnnecken Eva Madelung’un ricası ile NIG® eğitimleri vermeye başlamış ve bu arada NIG® Enstitüsünü kurmuştur. Almanya’da ve yurt dışında NIG® eğitimleri verilmektedir.

NIG® 2015 yılından bu yana tescilli bir markadır. NIG® eğitimleri kalite standartlarını korumak amacıyla sadece NIG® Enstitüsü tarafından verilir.

 Danişan seanslarda NIG® uzmanının yol gösterimi ile sol eliyle çizdiği resimlerlerde adım adım ilerleyerek hedefine ulaşmaktadır. Bu yöntem ile danışanlarınız sorunlarına  çözüm odaklı yeni bir bakış açısı  getirecek ve hedeflerine doğru resimlerde ilerleyecekdir. NIG® yöntemi ile danışanlarınızın kendilerine doğru adım atmasını sağlayabilirsiniz. Eğitimlerinize  yeni bir yöntem eklemek ister misiniz?

NIG® Practioner Eğitimi 4 Modül
NIG® Master Eğitimi 4 Modül

NIG® PRACTIONER EĞİTMENİ VE UYGULAYICISI

VİLDAN KURUOĞLU

İSTANBUL NIG® MASTER UYGULAYICILARI

GÖRKEM SENGEL
ELİF YALABIK
ŞEBNEM YÜKSEL

EDREMİT NIG® MASTER UYGULAYICILARI

LATİFE AKIN
ELİF SARI

NIG® Neuro- Imaginatives Gestalten

NIG® Neuro- Imaginatives Gestalten

NIG® Neuro- Imaginatives Gestalten Eğitimi

Randevu Al